5 bieg po niezależność – będziesz z nami?

Już w sierpniu biegniemy po raz kolejny po niezależność. Tym razem spotykamy się w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

W bieżącym roku mamy dla Was kilka nowości, dlatego zapoznajcie się ze szczegółami pod tym adresem: https://fundacjakobietaniezalezna.pl/5-bieg-po-niezaleznosc/

Po raz pierwszy spotykamy się w Warszawie. Tradycją się stało, że nasze medale oddają charakter miejsca, w jakim biegniemy. W stolicy możecie oczekiwać na przepiękny medal, który zawiera w sobie symbol tego miasta.

Jak myślisz, co znajdzie się na medalu?

Zapraszamy do zapisów już dziś! Tylko do czerwca czeka na Was specjalny pakiet.

Do zobaczenia na starcie!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *