Jak już wiesz, misją Fundacji Kobieta Niezależna jest wspierać Cię w zwiększaniu Twojej efektywności osobistej i zawodowej, dlatego…
Rzucamy Ci wyzwanie!
W 2014 r. Kamila Rowińska po raz pierwszy ogłosiła dla swoich Czytelników wyzwanie, które dzisiaj w nowej formule realizowane jest przez Fundację Kobieta Niezależna.
Jego celem jest:
-
zwiększenie samodyscypliny,
-
zwiększenie pewności siebie,
-
zwiększenie wiary w siebie,
-
wyrobienia dobrych nawyków,
-
polepszenie zdrowia osób biorących w nim udział.
Wiemy, jak samodyscyplina i regularne uprawianie aktywności fizycznej mają ogromny wpływ na wyniki w pozostałych obszarach naszego życia. Podjęcie Wyzwania FKN jest dobrowolne, a jego zrealizowanie może skończyć się dla Ciebie staniem się jeszcze bardziej konsekwentnym, charyzmatycznym, proaktywnym i zdeterminowanym. Dla wytrwałych, pojawią się po drodze niespodzianki, które otrzymasz w trakcie realizacji wyzwania. Bądź wytrwała! Bądź wytrwały!
Wyzwanie trwa rok i zostało przygotowane dla osób pełnoletnich i zdrowych. Pierwszy etap “Wdzięczność” Wyzwania Fundacji Kobieta Niezależna trwa 3 miesiące.
Startujemy 1.10.2020 r.
Od 15.09 do 2.10 możesz dołączyć do wyzwania wybierając jeden z trzech pakietów startowych. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę, z której możesz skorzystać tylko raz w roku. Ciekawa/wy jesteś co zawierają pakiety?
Aby wystartować z nami, musisz dołączyć najpóźniej do 02.10.2020 r.
Następnie dołącz do otwartej grupy na Facebooku. Grupa została stworzona, aby uczestnicy mogli wzajemnie wspierać się w wyzwaniu. My, jako Team Wyzwania Fundacji Kobieta Niezależna też tam będziemy.
Jeśli ktoś znajomy podał Ci link do tych zasad i nie dołączyłeś do wyzwania poprzez wybranie jednego z pakietów w terminie do 02.10.2020 nie jesteś w wyzwaniu.
To nie wszystko!
Aby wyzwanie było jeszcze bardziej wyjątkowe, przygotowaliśmy dla Ciebie prezent Poradnik Biegacza “4 proste kroki do swobodnego truchtania”. Aby go otrzymać dołącz do wyzwania.
ZASADY WYZWANIA FUNDACJI KOBIETA NIEZALEŻNA
ZASADY SĄ DLA WSZYSTKICH JEDNAKOWE.
Przeczytaj uważnie całe zasady Wyzwania Fundacji Kobieta Niezależna, aby nie odpaść na stracie. Wiemy, że żyjemy szybko i wielu z nas czyta pobieżnie informacje, jednak w wyzwaniu chodzi też o UWAŻNOŚĆ i przestrzeganie zasad.
Podpowiedź:
Pamiętaj, aby przeczytać całe zasady wyzwania i spisać sobie jego najważniejsze punkty na dany miesiąc. Zapisz je na początku zeszytu, którego będziesz używać podczas całego wyzwania.
PAŹDZIERNIK
Wyzwanie Fundacji Kobieta Niezależna – chodzenie / bieganie w dowolnym tempie + lektura książki + wdzięczność.
-
BIEGANIE
Od 1 do 31 października biegasz lub chodzisz (uprzedzając pytania: rolki, hulajnoga, łyżwy itp. nie wliczają się w wyzwanie).
Pokonujesz dystans minimum 2 km dziennie w dowolnym tempie bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem). Jeżeli nie możesz danego dnia wykonać zadania, opuszczasz ten dzień i następnego dnia wykonujesz minimum 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem). Jeżeli chcesz możesz biegać lub chodzić więcej, nie ustalamy maksimum.
WAŻNE:
Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić. Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej.
Nie możesz robić treningów na zapas, możesz nadrabiać tylko te, które zostały wczoraj pominięte – jeżeli wolisz, możesz chodzić minimum 4 km co 2 dni. Jednak jeśli w drugim dniu nie wykonasz 4 km, nic już nie możesz zrobić. Wypadasz z wyzwania.
Każdy trening w wyzwaniu musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO (uprzedzając pytania – nie, nie można inną. Nie trzeba też na potrzeby wyzwania korzystać z płatnej wersji aplikacji).
W aplikacji dołącz do rywalizacji Wyzwanie Fundacji Kobieta Niezależna 2020/2021– służy ona rejestracji wszystkich Twoich kilometrów, niezależnie od dyscypliny sportu.
Podpowiedź:
Rozpoczynając trening wybierz w Endomondo odpowiednią dyscyplinę: bieganie lub chodzenie.
-
ZESZYT
Kupujesz sobie zeszyt, zwany zeszytem wyzwaniowym. Po każdym treningu zapisujesz w nim następujące zdanie:
Dzisiaj, (data) przeszedłem / przeszłam / przebiegłem / przebiegłam X km. Dotrzymuję sobie danego słowa. Jestem z siebie bardzo dumny / dumna! Łącznie to już x km.
Podpowiedź:
Najlepiej sprawdza się poręczny format A5, około 32 kartki. W kratkę, linię lub kropki do łatwego uzupełniania.
-
WDZIĘCZNOŚĆ
W tym samym zeszycie w poniedziałki i środy zapisujesz jedną rzecz za którą jesteś wdzięczna / wdzięczny. Pisz w tym samym miejscu, w którym wpisujesz zdanie po treningu. Tak, w poniedziałki i środy będziesz robiła / robił dwa wpisy. Jeden dotyczący treningu, drugi dotyczący wdzięczności. Jeżeli nie wiesz czym jest wdzięczność, zobacz ten film. To nagranie pomoże Ci w lepszym zrozumieniu, czym jest wdzięczność.
W swoim zeszycie wyzwaniowym każdego wskazanego dnia zapisujesz zdanie o wdzięczności, które rozpoczyna się słowami:
Dzisiaj jestem wdzięczna/wdzięczny za…….
Podpowiedź:
Przykładowy wpis wdzięczności może wyglądać tak: 05.10.2020. Dziś jestem wdzięczna za przygodę jaką jest udział w teamie organizacyjnym Wyzwania Fundacji Kobieta Niezależna.
-
POST PONIEDZIAŁEK
Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na fanpage’u Fundacji Kobieta Niezależna pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:
Biorę udział w wyzwaniu Fundacji Kobieta Niezależna, dzięki czemu dbam o swój rozwój. Przeszłam / przeszedłem / przebiegłem / przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny / dumna! Dzisiaj jestem wdzięczna/wdzięczny za (tutaj wpisz jedną rzecz, za którą jesteś wdzięczna/wdzięczny).
Zamieszczonego komentarza nie możesz edytować.
Podpowiedź:
Tak może wyglądać przykładowy poniedziałkowy post:
-
KSIĄŻKA
W październiku potrzebujesz też przeczytać jedną z wymienionych książek:
- 7 dróg. Rozmowy o poszukiwaniu życiowej misji – Anna Maruszeczko
- Kobieta Niezależna – Kamila Rowińska
- Zdobądź swój szczyt – Angelika Chrapkiewicz Gądek
- Przeszkoda czy wyzwanie – Ryan Holiday
- Fenomen poranka – Hal Elrod
- Nawyki warte miliony – Brian Tracy
Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać.
W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu i sesje wdzięczności) zapisujesz 10 lekcji (wniosków dla siebie) z wybranej przez Ciebie książki z wymienionych powyżej.
31 października 2020 r. przed 8.00 rano pojawi się na fanpage’u Fundacji Kobieta Niezależna post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji. Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem o treści:
W tym miesiącu przeczytałam / przeczytałam książkę (podaj tytuł i autora). Moje 10 lekcji z czytania tej książki, to: (tu wpisz swoje lekcje)
Zamieszczonego komentarza nie możesz edytować.
Podpowiedź:
Lekcje z książki można notować już w trakcie jej czytania, np ołówkiem na stronach książki, a potem jednego dnia wszystkie przepisać do swojego zeszytu.
Jeżeli jednak masz jakieś wątpliwości dotyczące zasad przeczytaj FAQ na stronie Fundacji Kobieta Niezależna, a jeżeli nadal będziesz mieć wątpliwości zadaj nam pytanie po tym wpisem. Chętnie odpowiemy.
LISTOPAD
Wyzwanie Fundacji Kobieta Niezależna – chodzenie/bieganie na czas + lektura książki + wdzięczność.
-
BIEGANIE
Od 1 do 30 listopada biegasz lub chodzisz (uprzedzając pytania: rolki, hulajnoga, łyżwy itp. nie wliczają się w wyzwanie).
Biegniesz lub chodzisz każdego dnia minimum 2 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub minimum 4 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 60 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień.
WAŻNE:
Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić. Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej.
Nie możesz robić treningów na zapas, możesz nadrabiać tylko te, które zostały wczoraj pominięte – jeżeli wolisz, możesz chodzić/biegać minimum 4 km co 2 dni. Jednak jeśli w drugim dniu nie wykonasz 4 km, nic już nie możesz zrobić. Wypadasz z wyzwania.
Każdy trening w wyzwaniu musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO (uprzedzając pytania – nie, nie można inną. Nie trzeba też na potrzeby wyzwania korzystać z płatnej wersji aplikacji). W aplikacji dołącz do rywalizacji Wyzwanie Fundacji Kobieta Niezależna 2020/2021– służy ona rejestracji wszystkich Twoich kilometrów, niezależnie od dyscypliny sportu.
Podpowiedź:
Przeczytaj uważnie część o wysyłanych dowodach z końca zasad wyzwania.
-
ZESZYT
W swoim zeszycie wyzwaniowym, po każdym treningu zapisujesz w nim następujące zdanie:
Dzisiaj, (data) przebiegłem / przebiegłam / przeszłam/ przeszedłem X km. Moje ciało z każdym dniem staje się zdrowsze i silniejsze. Jestem z siebie bardzo dumny/dumna! Łącznie to już x km.
Podpowiedź:
Pisz wyraźnie, za kilka lat może to być dla Ciebie skarbnica wiedzy o sobie samym i swoich postępach.
-
WDZIĘCZNOŚĆ
W zeszycie wyzwaniowym w poniedziałki, środy i piątki zapisujesz jedną rzecz za którą jesteś wdzięczna / wdzięczny. Pisz w tym samym miejscu, w którym wpisujesz zdanie po treningu. Tak, w poniedziałki, środy i piątki będziesz robiła / robił dwa wpisy. Jeden dotyczący treningu, drugi dotyczący wdzięczności.
W swoim zeszycie wyzwaniowym każdego wskazanego dnia zapisujesz zdanie o wdzięczności, które rozpoczyna się słowami:
Dzisiaj jestem wdzięczna/wdzięczny za…….
Podpowiedź:
Najlepiej trzymać zeszyt przy łóżku i rano od razu uzupełnić swoją wdzięczność. W jesiennym miesiącu może to być wdzięczność za słoneczny dzień.
-
POST PONIEDZIAŁEK
Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na fanpage’u Fundacji Kobieta Niezależna pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:
Biorę udział w wyzwaniu Fundacji Kobieta Niezależna, dzięki czemu dbam o swój rozwój. Przebiegłem / przebiegłam/ przeszłam/ przeszedłem dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny / dumna! Dzisiaj jestem wdzięczna/wdzięczny za (tutaj wpisz jedną rzecz, za którą jesteś wdzięczna/wdzięczny).
Zamieszczonego komentarza nie możesz edytować.
Podpowiedź:
Jeśli w dniu zamieszczania komentarza nie biegałaś/łeś, w komentarzu umieść tylko sumę dotychczas pokonanych kilometrów..
-
KSIĄŻKA
W listopadzie potrzebujesz też przeczytać jedną z wymienionych książek:
-
7 dróg. Rozmowy o poszukiwaniu życiowej misji – Anna Maruszeczko
-
Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale – Kamila Rowińska
-
Kobieta Asertywna – Kamila Rowińska
-
Od dobrego do wielkiego – Jim Collins
-
7 nawyków skutecznego działania – Stephen Covey
-
Reguła 5 sekund – Mel Robbins
Ty wybierasz, którą chcesz przeczytać.
W swoim zeszycie (tym samym, w którym zapisane zostały Twoje wyniki po każdym treningu i sesje wdzięczności) zapisujesz 9 lekcji (wniosków dla siebie) z wybranej przez Ciebie książki z wymienionych powyżej.
29 listopada 2020 r. przed 8.00 rano pojawi się na fanpage’u Fundacji Kobieta Niezależna post ze zdjęciem i sygnałem do publikacji lekcji. Masz czas do godziny 23:59 tego samego dnia, aby umieścić komentarz ze swoimi lekcjami pod tym postem o treści:
W tym miesiącu przeczytałam / przeczytałem książkę (podaj tytuł i autora). Moje 9 lekcji z czytania tej książki, to: (tu wpisz swoje lekcje).
Zamieszczonego komentarza nie możesz edytować.
Podpowiedź:
Aby zmieścić się na zrzutach na zaliczenie etapu, Twoje lekcje powinny być maksymalnie dwuzdaniowe.
Jeżeli jednak masz jakieś wątpliwości dotyczące zasad przeczytaj FAQ na stronie Fundacji Kobieta Niezależna, a jeżeli nadal będziesz mieć wątpliwości zadaj nam pytanie po tym wpisem. Chętnie odpowiemy.
GRUDZIEŃ
Wyzwanie Fundacji Kobieta Niezależna – bieganie na czas + wdzięczność
-
BIEGANIE
Od 1 do 31 grudnia biegasz każdego dnia minimum 3 km bez przystanków (podczas 1 treningu / jednym ciągiem) w maksymalnie 25 minut lub minimum 5 km bez przystanków (podczas 1 treningu/jednym ciągiem) w maksymalnie 65 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień.
WAŻNE:
Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić. Nie można wykonać treningu na bieżni mechanicznej.
Nie możesz robić treningów na zapas, możesz nadrabiać tylko te, które zostały wczoraj pominięte – jeżeli wolisz, możesz chodzić/biegać minimum 5 km co 2 dni. Jednak jeśli w drugim dniu nie wykonasz 5 km, nic już nie możesz zrobić. Wypadasz z wyzwania.
Każdy trening w wyzwaniu musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO (uprzedzając pytania – nie, nie można inną. Nie trzeba też na potrzeby wyzwania korzystać z płatnej wersji aplikacji).
W aplikacji dołącz do rywalizacji Wyzwanie Fundacji Kobieta Niezależna 2020/2021– służy ona rejestracji wszystkich Twoich kilometrów, niezależnie od dyscypliny sportu.
Podpowiedź:
Przeczytaj materiały od Adama Krzyżanowskiego, które dostałeś od nas mailem.
-
ZESZYT
W swoim zeszycie wyzwaniowym, po każdym treningu zapisujesz w nim następujące zdanie:
Dzisiaj, (data) przebiegłem / przebiegłam X km. Mogę zrealizować każdy cel, jaki sobie wyznaczę. Jestem z siebie bardzo dumny/dumna! Łącznie to już x km od startu wyzwania.
Podpowiedź:
Uzupełnianie zeszytu na bieżąco pozwala uniknąć bólu ręki od pisania na koniec miesiąca.
-
WDZIĘCZNOŚĆ
W tym samym zeszycie, codziennie zapisujesz jedną rzecz za którą jesteś wdzięczna / wdzięczny. Pisz w tym samym miejscu, w którym wpisujesz zdanie po treningu. Tak, codziennie (jeśli biegasz codziennie) będziesz robiła / robił dwa wpisy. Jeden dotyczący treningu, drugi dotyczący wdzięczności.
W swoim zeszycie wyzwaniowym każdego wskazanego dnia zapisujesz zdanie o wdzięczności, które rozpoczyna się słowami:
Dzisiaj jestem wdzięczna/wdzięczny za…….
Podpowiedź:
Pamiętasz film o wdzięczności? Będzie nam miło, gdy podzielisz się swoimi wnioskami z praktykowania wdzięczności. Napisz w komentarzu pod filmem co dała Ci codzienna wdzięczność. To zadanie nie jest obowiązkowe.
-
POST PONIEDZIAŁEK
Raz w tygodniu, w poniedziałek przed 8:00 rano na fanpage’u Fundacji Kobieta Niezależna pojawi się post z podsumowaniem. Masz czas do 23:59 tego samego dnia, aby w komentarzu dodać informację:
Biorę udział w wyzwaniu Fundacji Kobieta Niezależna, dzięki czemu dbam o swój rozwój. Przebiegłem / przebiegłam dotychczas łącznie X kilometrów i jestem z siebie bardzo dumny / dumna! Dzisiaj jestem wdzięczna/wdzięczny za (tutaj wpisz jedną rzecz, za którą jesteś wdzięczna/wdzięczny).
Zamieszczonego komentarza nie możesz edytować.
Podpowiedź:
Dobrze działa przypomnienie ustawione w telefonie na stałe w poniedziałki.
Jeżeli jednak masz jakieś wątpliwości dotyczące zasad przeczytaj FAQ na stronie Fundacji Kobieta Niezależna, a jeżeli nadal będziesz mieć wątpliwości zadaj nam pytanie po tym wpisem. Chętnie odpowiemy.
DOWODY ZREALIZOWANIA 1 ETAPU WYZWANIA FUNDACJI KOBIETA NIEZALEŻNA
1 -3 stycznia 2021 r. prześlesz pod podany w wiadomości link poniższe dowody realizacji I etapu wyzwania:
-
Zdjęcie jednej strony zeszytu z notatkami o tym, że możesz zrealizować każdy cel – nazwa pliku: zeszyt “wpisz swoje imię i nazwisko”, np. zeszyt Anna Kowalska, format pliku jpg.
-
Zrzuty ekranu Twoich 10 lekcji z książki, które umieszczałaś/eś na stronie głównej facebookowego fanpage’a Fundacja Kobieta Niezależna wykonany na komputerze lub laptopie – nazwa pliku: książka “wpisz swoje imię i nazwisko” , np. książa Anna Kowalska, format zrzutów jpg.
Radzimy robić je od razu po publikacji (masz miejsce na przesłanie max. 2 plików).
-
Zrzuty ekranu w plikach jpg – zestawienia wszystkich Twoich treningów z 3 miesięcy w Endomondo wykonane na komputerze lub laptopie. Każdy zaliczony dzień musi się na nim znaleźć. Rób je w cyklach miesięcznych – nazwa pliku: daty treningu “wpisz swoje imię i nazwisko”, np. 16-30.09.2020 Anna Kowalska (masz miejsce na przesłanie max 8 plików), format zrzutów jpg.
Możesz je przygotowywać na koniec miesiąca i trzymać na komputerze w zadedykowanym ku temu specjalnym folderze. Będzie Ci łatwiej je później odnaleźć.
Jeżeli na Twoich zrzutach widać inne treningi, które nie zaliczają się do wyzwania skreśl je kolorem np w programie Paint.
Ważne!
Pod uwagę będą brane tylko te dowody, które zostały wysłane przez link. Nie wysyłaj dowodów żadną inną drogą.
Jeżeli nie zrealizowałeś założeń CAŁEGO etapu, prosimy NIE WYSYŁAJ plików na koniec etapu. To, co wypracowałaś / wypracowałeś to Twoje – ciesz się z tego!
Poniżej przykładowy miesięczny zrzut ekranu wykonany na komputerze. Zwróć uwagę, że w prawym górnym rogu powinno widnieć Twoje imię i nazwisko. Na zrzucie widoczna jest data, dystans, czas oraz sport, jaki się uprawiało.
TO SĄ INFORMACJE, KTÓRE NAS INTERESUJĄ.
Jeżeli Twoje nazwisko widnieje ucięte – nic nie szkodzi.
Jeżeli w Endomondo masz inne nazwisko, a na facebooku inne, to uporządkuj swoje profile przed dołączeniem do wyzwania, aby nazywać się tak samo.
Przykładowe zdjęcia zrzutu z Endomondo
UWAGA:
-
Link służący do przesyłania dowodów realizacji I etapu wyzwania będzie aktywny od 1 do 3 stycznia 2021 r.
-
Wyzwanie nie jest miejscem na marudzenie, narzekanie na warunki wyzwania, przekonywanie się, że jest coś lepszego niż Endomondo i ustalanie dlaczego akurat 2 km zamiast 1 km? Tak, jak nie oczekujesz, że bieg maratończyka będzie miał 19 km, tak nie oczekuj proszę, że zasady wyzwania będą zmienione.
-
Możesz używać wyłącznie aplikacji Endomondo. Żadna inna aplikacja do mierzenia Twoich treningów nie będzie brana pod uwagę. Tak jak nie będziemy za Ciebie biegać i czytać książek, tak też nie będziemy za Ciebie instalować aplikacji. Bądź człowiekiem proaktywnym! Szukaj, szperaj, sprawdzaj różne konfiguracje, aby dojść do celu. Tak jak w życiu, tak i w wyzwaniu, nie dostaniesz gotowych rozwiązań. Znajdź je!
-
Jeżeli wyślesz pliki graficzne w inny dzień niż 1 -3 stycznia 2021 r., nie przejdziesz do kolejnego etapu.
-
Jeśli chcesz, aby Twój bieg był dłuższy niż ten wymagany w wyzwaniu, wyłącz aplikację po wymaganym przez wyzwanie dystansie/czasie. Nie będziemy wyciągać średniej prędkości z biegów. Możesz włączyć ponownie aplikację jeżeli masz na to ochotę. W wyzwaniu ustalamy minimum, a nie maksimum. Możesz biegać więcej, jednak pamiętaj o tym co należy dokumentować do celów wyzwania. Zasady są jasne.
-
Jeżeli wyślesz pliki graficzne jako załącznik do maila, lub w sposób inny niż poprzez załączony link z przekierowaniem do formularza udostępnionego przez FKN, nie przejdziesz do kolejnego etapu.
-
Jeżeli po opuszczeniu jednego dnia treningu, nie zrobisz kolejnego dnia 4 km, nie przejdziesz do kolejnego etapu. Nie możesz tego nadrobić trzeciego dnia sześcioma kilometrami, ani robić kilometrów wcześniej „na zapas”.
-
Wszystkie czasy, które są podane w tym dokumencie dotyczą strefy czasowej obowiązującej w Polsce – Central European Time (CET). Jeśli mieszkasz w innej, musisz dopasować się do Polskiej. Jeśli to nie jest dla Ciebie możliwe, nie realizuj wyzwania.
-
Jeżeli aplikacja ENDOMONDO nie zarejestruje Twojego treningu, chociaż go zrobiłaś/zrobiłeś, zrób go jeszcze raz. Potrzebujesz mieć w ENDOMONDO dowód wykonania treningu.
-
Jeśli nie masz konta na facebooku, albo czegokolwiek innego, co nie pozwala Ci trzymać się wytycznych, nie oczekuj proszę, że zmienimy wytyczne do realizacji wyzwania.
-
Jeżeli jednak masz jakieś wątpliwości dotyczące zasad przeczytaj FAQ na stronie Fundacji Kobieta Niezależna, a jeżeli nadal będziesz mieć wątpliwości zadaj nam pytanie wysyłając maila na adres: wyzwanie@fundacjakobietaniezależna.pl. Chętnie odpowiemy.
Pamiętaj, aby trzymać się zasad. To pomaga! Gotowa(y)?
Twój sportowy wysiłek może przydać się innym i możesz zrobić coś dobrego. Zapisując się do proponowanych przez Endomondo rywalizacji np. „Pomoc mierzona kilometrami” możesz zbierać kilometry na cel charytatywny. Twój wysiłek będzie kilkakrotnie wynagrodzony! TO NIE JEST OBOWIĄZKOWE!
Powodzenia i trzymamy kciuki!
Kamila Rowińska – założycielka Fundacji Kobieta Niezależna
Anna Cieśla – wiceprezeska Fundacji Kobieta Niezależna
Zespół wolontariuszy Wyzwania Fundacji Kobieta Niezależna:
Adam Krzyżanowski
Hanna Czempiel
Wioletta Czuryńska
Ewa Pewniak
Agnieszka Śmieszek – Marzec
oraz cały zespół FKN.